Γιορτή Αποφοίτησης 2023

Tην Τετάρτη 21 Ιουνίου 2023, η οικογένεια του σχολείου μας, παιδιά, γονείς και εκπαιδευτικοί,  γιορτάσαμε την αποφοίτηση των παιδιών μας με ιδιαίτερη συγκίνηση, αγάπη, υπερηφάνεια και χαρά.

Παιδιά, σας ευχαριστούμε που μας κάνετε να ελπίζουμε σε ένα καλύτερο αύριο.  Θα είστε πάντα στην καρδιά και στη σκέψη μας. Σας ευχόμαστε ολόψυχα να έχετε υγεία, να κυνηγάτε τους στόχους σας και να περιβάλλεστε από αγάπη.

Ευχαριστούμε το Σύλλογο Γονέων για την άψογη οργάνωση αλλά και όλους τους γονείς που με το κέφι τους και την αγάπη τους συνέβαλλαν στο να μείνει αξέχαστη αυτή η ξεχωριστή βραδιά.
Ευχαριστούμε ακόμη τον Δήμαρχο Γλυφάδας κ. Παπανικολάου αλλά και την πρόεδρο της Β/θμιας σχολικής επιτροπής κα Καραβουσάλη, που μας τίμησαν με την παρουσία τους.